Služby

Co pro Vás můžu udělat

Nabízím astrologické konzultace, výklady horoskopů a tarotových karet, terapii Bachovými květovými esencemi a tělovými svícemi. Mé služby slouží k sebepoznání a sebepřijetí. Navrátíme-li ke své přirozenosti a přijmeme se tací jací jsme, budeme v pravdě, uvolnění a svobodní.

Výklad horoskopů

Horoskop je astrologický obrazec, který zachycuje postavení nebeských těles pro daný okamžik a konkrétní místo na Zemi. Je to něco jako mapa našeho života. 

Semináře

Pravidelná astrologická setkání v Praze jednou za měsíc, jejichž cílem je naladit se na vesmírné energie.

Tělové svíce

Tělové svíce se používají k léčení těla, při kterém se využívají všechny čtyři živly: oheň, země, vzduch a voda, které se propojují, spolupracují a vyměňují si energii. 

Bachovy květové esence

jsou přírodní esence, které nesou energii, vibraci rostlin, ze kterých byly připraveny, čímž nás vylaďují do celistvosti a jednoty. Působí na pocity a emoce, které ovlivňují naše myšlení, rozpoložení a jednání.

Výklady tarotových karet

V tarotových kartách je obsažena životní moudrost. V obrázcích jsou zakódované symboly, které mají skryté poselství a přináší nové objasňující a rozšiřující pohledy pro naše vědomí. Výklad tarotových karet je založený na zákonu shodnosti, neboli analogie,