Při úplňku ve Lvu 5. 2. 2023 v 19:28, který začne 4. 2. v 9:49 a skončí 6. 2. ve 22:14, si můžeme uvědomit své ego, které nás odděluje, brání nám přiblížit se k druhým a dělá nás chladnými. Naopak vřelé srdce dokáže rozehřát ledové království, rozpustit bariéry a spojovat lidi.

Uran v Býku, vládnoucí planeta znamení Vodnáře, vytváří na Slunce s Lunou neharmonický aspekt a Venuše v Rybách, přes kterou se projevuje býčí Uran a v Rybách je v povýšení, dělá neharmonický aspekt na Mars v Blížencích. Ten se se Sluncem a Lunou propojuje harmonicky, proto vědomé rozhodnutí a jasná myšlenka jsou rozhodující pro budoucí vývoj. Je to na každém z nás.

I když statisticky máme všichni stejně, není tomu tak. Jsou lidé a oblasti, kteří žijí v hmotné nouzi, a na ně bychom neměli zapomínat. Pokud jeden člověk sní celý bochník chleba sám a na druhého se nedostane, statisticky snědl každý polovinu. Avšak od toho, kdo má prázdný žaludek, nemůžeme očekávat, že bude pociťovat lásku a pozitivní emoce k tomu, kdo se nedělí. Každý musíme začít u sebe a zamyslet se, zda jsme schopni podělit se o to, co máme. Jsme schopni královského dělení?

Chceme-li si sami užívat všechna pozlátka, která se nám líbí a přitahují nás, jsme zaměření na sebe, hromadíme, až ztrácíme soudnost a zapomínáme na druhé. Hromada zvyšuje naši důležitost. To nám dělá dobře a ego roste. Hromaděním si budujeme zlatou klec, která nás odděluje od života a druhých. Jsme-li v kleci, i když je zlatá, je to stále klec. Jsme-li uzavření, nemůžeme volně dýchat, nežijeme, ale přežíváme. Když opustíme „Potěmkinovu vesnici“, která nám brání prozřít, objevíme opravdový život. Všude žijí lidé, kteří chtějí lidské podmínky. Lidské zacházení, soucit, přijetí, respekt, vlídné slovo a pochopení vytváří lidství, kterým se přibližujeme jeden druhému.

Osvoboďme se od toho, co nám brání ve vývoji anebo nám nevyhovuje. Držení je projevem strachu. Svoboda a volnost jsou projevem důvěry, která nás otvírá k přijímání života. Když opustíme bezpečnou zónu, své domnělé jistoty a komfort, ve kterém jsme uvízli, posuneme se na novou úroveň, kde obyčejné lidství vytváří neobyčejné lidi. Každý jsme výjimečný, ale tuto pravdu můžeme objevit a projevit, jsme-li svobodní. Otevřme své srdce a rozšiřujme vibrace nesobecké lásky.